poniedziałek, 9 lipca 2018

Karykatury na pikniku, karykaturzysta na imprezy


W końcu przyszło lato i zaczęły się ciepłe dni. Jeśli organizujemy firmową imprezę, warto pomyśleć o pikniku dla naszych pracowników albo zaprzyjaźnionych klientów. Na taką imprezę integracyjną trzeba wybrać malownicze miejsce w ciekawym plenerze. Miejsce takie powinno spełniać wszystkie wymogi dotyczące wielkości planowanej imprezy, aby wszystkie atrakcje nam się zmieściły i goście czuli się swobodnie. Ważne są warunki komunikacyjne i względy bezpieczeństwa. Na taką imprezę często przyjeżdżają całe rodziny.
Planując różne atrakcje warto, a piszę to z pełnym przekonaniem, zatrudnić profesjonalnego karykaturzystę (albo kilku karykaturzystów – zależy od wielkości imprezy i liczby gości), który będzie rysował karykatury gościom. Taki karykaturzysta eventowy powinien rysować szybko karykatury, aby goście nie męczyli się podczas imprezy (przecież nie po to przyszli). Szybki karykaturzysta na każdej imprezie wykona ponad 100 karykatur, rysując w ciągu 1 godziny 20 karykatur – każdy z gości pozuje najwyżej 3 minuty i otrzymuje karykaturę.

2 komentarze:

  1. Bardzo fajna opcja. Również taki artysta spiszę sie na weselach i innych imprezach.
    http://malarstwo-rysunek.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Super pomysł i fajna atrakcja, ale nie należy zapominać o tym, że popularne na takich imprezach są też różnego rodzaju przekąski i posiłki. Jeśli nie macie możliwości przygotować czegoś na odpowiednim stanowisku to można zainteresować się cateringiem firmy https://naskrajnej.pl/catering-dla-firm-zabki jeśli jesteście z okolic Warszawy i Ząbek. Na pewno uda się Wam coś załatwić.

    OdpowiedzUsuń